Informacje ogólne

Drill-Lab świadczy konsultacje geologiczne oraz profesjonalne usługi surface logging klientom na całym świecie od 1990 roku. Od zaawansowanego systemu pomiaru zgazowania i aparatury kontrolno-pomiarowej po skomputeryzowany serwis mud logging, transmisję danych w czasie rzeczywistym z obsługą centrów danych oraz konsultacje geologiczne w terenie, Drill-Lab oferuje zintegrowane portfolio usług surface logging na potrzeby zaawansowanych projektów wiertniczych.

Aparatura kontrolno-pomiarowa Drill-Lab pozwala dostarczyć klientowi szczegółowy obraz tego, co dzieje się w otworze wiertniczym oraz w układzie cyrkulacji płuczki wiertniczej, natomiast doświadczeni inżynierowie polowi dokonują niezbędnego, szczegółowego opisu i badania zwiercin oraz rdzeni, aby wspomóc pracę geologa i jego ocenę potencjału węglowodorowego każdej formacji.

Tworzone zgodnie z wymaganiami klienta branży naftowej oraz surface logging, oprogramowanie DL-Online jest zaawansowanym, interaktywnym systemem eksperckim działającym w czasie rzeczywistym. DL-Online służy do zbierania, wizualizacji, kalkulacji, monitorowania, analizowania i zapisywania danych pochodzących z procesu wiercenia. Wykorzystując łącze satelitarne, oprogramowanie Drill-Lab może być potężnym narzędziem dla specjalistów pracujących w odległych lokalizacjach, wykwalifikowanych inżynierów monitorujących parametry wiercenia czy przedstawicieli zarządu planujących i analizujących projekt.

Jakość, niezawodność i innowacyjność usług Drill-Lab zostały osiągnięte przez rozległe doświadczenie kierownictwa i pracowników firmy.

Naszym głównym celem, odzwierciedlonym w Zintegrowanym Systemie Zarządzania, jest zachowanie najwyższych standardów etycznych i zawodowych poprzez priorytetowe traktowanie interesów naszych klientów, ludzi i środowiska.

Podstawowym rynkiem naszej działalności jest Polska i Europa Środkowa, jednakże Drill-Lab zdobywa rozległe doświadczenia świadcząc swoje usługi na trzech innych kontynentach. W Azji, w szczególności centralnej, Drill-Lab świadczy usługi od 2000 roku poprzez spółkę zależną z siedzibą w Kazachstanie. Na Bliskim Wschodzie jesteśmy obecni w Omanie, Iraku i Arabii Saudyjskiej. Drill-Lab posiada także siedem lat doświadczenia operacyjnego w Ameryce Łacińskiej i trzy lata doświadczenia w Afryce (Uganda).

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem internetowym Drill-Lab lub do bezpośredniego kontaktu poprzez zakładkę Kontakt.