Aktualności

Pozytywnie ocenieni

Pozytywnie ocenieni

W dniach od 17 do 19 pażdziernika 2022 roku audytorzy TÜV Rheinland przeprowadzili audyt na zgodność Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) Drill-Lab z normami ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001.

Podczas pierwszego dnia audytu zespół audytorów, w towarzystwie audytorów wewnętrznych Drill-Lab , kontrolował jedną z kabin mudloggingowych firmy (tzw. polowa aparatura kontrolno-pomiarowa) oraz badał aktywność zespołu geologów Drill-Lab (tzw. operatorzy polowej aparatury kontrolno-pomiarowej) w czasie ich pracy nad jednym z projektów terenowych.

Pełna treść Pokaż więcej

Drill-Lab przeciw COVID-19

Drill-Lab przeciw COVID-19

Drill-Lab poważnie traktuje zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników. Chcemy abyś wiedział, że jesteśmy zaangażowani w zmniejszanie ryzyka narażenia na COVID-19 i podjęliśmy natychmiastowe działania, aby zapewnić zdrowe i bezpieczne miejsce pracy dla naszych pracowników, klientów i gości.

Nasze postępowanie w tym zakresie opiera się na aktualnych informacjach i wskazówkach ze strony Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) oraz Ministerstwa Zdrowia (MZ). W chwili obecnej Drill-Lab koncentruje swoje wysiłki w trzech głównych kierunkach:

  1. Ograniczenie ilości osób przebywających jednocześnie w tym samym miejscu.
  2. Odkażanie wszystkich powierzchni użytkowych.
  3. Zapewnienie odpowiedniej ochrony osobistej naszym pracownikom.

Pełna treść Pokaż więcej

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Z dumą informujemy, ze w grudniu 2014 roku uzyskaliśmy certyfikat na zgodność z międzynarodową normą zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 18001:2007.

System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodny z normą OHSAS 18001:2007 dostarcza pracownikom i pracodawcy szeroki wachlarz unormowań i praktyk mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy. Wdrażanie systemu odbywa sie poprzez zarządzanie i nadzór nad kluczowymi obszarami: od rozpoznawania zagrożeń i oceny ryzyka, poprzez system szkoleń, komunikację, kontrolę działań, postępowania w przypadku awarii, aż po pomiar, monitorowanie i udoskonalanie.

Pełna treść Pokaż więcej

Nasze certyfikaty

Nasze certyfikaty

W listopadzie 2001 Drill-Lab został certyfikowany przez TÜV Rheinland zgodnie ze standardem ISO 9001 w zakresie naszych głównych celów biznesowych, którymi są prace kontrolno-pomiarowe, monitoring i obsługa głębokich wierceń naftowych i geologicznych.

Wrzesień 2011 to czas certyfikacji ISO 14001, która potwierdziła zobowiązanie Drill-Lab do ciągłego doskonalenia w celu monitorowania i minimalizowania naszego wpływu na środowisko oraz przewidywania wypadków i incydentów.

Pełna treść Pokaż więcej

Poznaj Drill-Lab w nowej odsłonie

Poznaj Drill-Lab w nowej odsłonie

Witamy na naszej nowej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z odświeżonym wizerunkiem firmy Drill-Lab. Nasza nowa odsłona to początek kolejnego rozdziału w historii firmy z jednoczesnym zachowaniem dotychczasowej tradycji i marki Drill-Lab.

Od powstania firmy w 1990 roku do dnia dzisiejszego naszą głównym celem jest utrzymanie najwyższych standardów etycznych i zawodowych poprzez stawianie interesów naszych klientów ponad własnymi. Wierzymy, że odświeżenie wizerunku firmy to również doskonała okazja do okrycia nowych możliwości, ponownego wyostrzenia naszych celów i realizowania nowych wyzwań.

Pełna treść Pokaż więcej